Idealne etui na iPhone 8 Plus

Idealne etui na iPhone 8 Plus

iPhone cieszy się od lat dużą grupą zwolenników. iPhone 8 jest dużym smartfonem. Posiada udoskonalony procesor A11, dwa aparaty fotograficzne i wytrzymałą baterię. Na uwagę zasługuje też wyjątkowy design. Posiada oryginalny szklany tył, dlatego musimy zadbać o właściwą ochronę.

Etui flipSide C do iPhone 8 Plus / 7 Plus
Etui flipSide C do iPhone 8 Plus / 7 Plus

Smartfon wygląda stylowo, jednak pojawiają się nowe zagrożenia. Szkło wygląda oryginalnie, ale iPhone jest drogi. Nikt nie chce, aby nowy telefon był pęknięty, miał zadrapania lub rysy.

Etui z tworzywa sztucznego

Możemy wybrać eleganckie etui z logo Apple. Wykonane z twardego poliwęglanu z miękką warstwą TPU powinien chronić telefon przed uszkodzeniami. Może mieć podniesioną ramkę, dlatego zapewnia jeszcze większy poziom ochrony. Osłony na przyciski są duże, łatwe do znalezienia, gwarantujące skuteczną ochronę.

Możemy też wybrać lekkie i stylowe etui, które zapewnia fantastyczną ochronę przed upadkami. Możemy wybrać etui wykonane z trzech warstw TPU i zawierające specjalny materiał elastyczny i absorbujący wstrząsy. Jest cienkie i lżejsze w porównaniu do innych etui.

Etui PocketCase do telefonu iPhone 8 Plus skórzane marki moVear
Etui skórzane pocketCase do iPhone 8 Plus

Jednocześnie zapewnia wysoki poziom ochrony, nawet gdy telefon spadnie z wysokości 3 metrów.

Skórzane etui

Możemy wybrać skórzane etui. Jest stylowe, a jednocześnie oferuje wysoki poziom ochrony. Miękka i luksusowa skóra wygląda bardzo elegancko. Etui może zawierać przegródki na karty i dokumenty. Oferuje również osłonę, chroniącą ekran. Jest drogie, ale jednocześnie wytrzymałe i wyjątkowo ładne. Etui skórzane na iPhone 8 Plus jest najpopularniejsze wśród osób w sektorze biznesowym oraz wśród studentów, którzy często chcą mieć wyjątkowo ładnie ubrany telefon idąc na uczelnię 🙂

Nowoczesne etui

Wspaniałe, nowoczesne etui są w atrakcyjnej cenie. Możemy wybrać etui, składającego się z trzech warstw ochronnych. Dlatego nasz telefon będzie całkowicie bezpieczny. Wewnętrzna warstwa jest wykonana z dobrze absorbującego wstrząsy i elastycznego TPU. Umieszczona jest między dwiema twardymi płytami poliwęglanowymi. Chronią telefon przed zadrapaniami i innymi zagrożeniami.

Silikonowe etui silkycase marki moVear na iPhone 8 Plus
Etui silikonowe silkycase do iPhone 8 Plus – Etui marki moVear

Może przejść rygorystyczne testy wojskowe, a jednocześnie być nadal lekki. Uniesiona osłona wokół krawędzi obudowy lekko podnosi telefon. Z kolei antypoślizgowa powłoka zwiększa przyczepność. Osłony przeciwpyłowe zatrzymują małe cząsteczki z portów urządzenia. Może być nawet wyposażony w szklaną osłonę ekranu. Wybierając takie etui, nasz telefon jest w pełni chroniony.

Wytrzymałe etui

IPhone 8 Plus jest wytrzymały, ale warto go dodatkowo zabezpieczyć przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dobre etui powinno być całkowicie szczelne. Wtedy zapewni ochronę przed śniegiem, brudem, gruzem i praktycznie wszystkimi czynnikami, które mogą uszkodzić nasz telefon. Wytrzyma upadek nawet z wysokości 2 metrów. Chroni wszystkie wrażliwe obszary telefonu. Takie etui może być drogie, ale znacznie tańsze niż zakup nowego telefonu.

Super cienkie etui

Popularne staje się super cienkie etui, zapewniające jednocześnie dobrą ochronę. Spodoba się wszystkim miłośnikom minimalizmu. Ma grubość zaledwie 0,35 mm. Jest tak cienkie, że z łatwością możemy zobaczyć nawet logo Apple. Pomimo swojej cienkiej konstrukcji, zapewnia dobrą ochronę przed różnymi zagrożeniami. Posiada bowiem materiał, absorbujący uderzenia. Dopasowuje się do tylnego aparatu fotograficznego. Nie koliduje z bezprzewodowym ładowaniem. Dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru, możemy wybrać bez problemu kolor pasujący do naszego iPhone.

1 Comment

Comments are closed.