Strona główna » O nas

Marzysz o dopiętym na ostatni guzik przyjęciu z pełna oprawą, ale przerasta Cię ilość pracy, którą będziesz musiała w nie włożyć?

A może uwielbiasz spotkania z rodziną i znajomymi, ale nie masz czasu ich zorganizować?

Z przyjemnością Ci pomożemy!

My, czyli właściwie kto?

Cześć! Tu Asia i Iza, świetnie, że do nas trafiłaś!

Jesteśmy organizatorkami imprez i pomagamy zapracowanym kobietom szybko i bez wysiłku przygotować niezapomniane przyjęcia dla dzieci.

Na naszym blogu znajdziesz też podpowiedzi, jak zorganizować imprezę dla dorosłych oraz przyjęciowe tricki, które możesz wykorzystać w codziennym życiu, żeby uczynić je trochę bardziej lemoniadowym.

Spraw, że Twoje życie będzie przyjemniejsze!

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, mamy kilka podpowiedzi:

 • przyda Ci się trochę więcej czasu i ograniczenie stresu?
  Zyskasz go dzięki sprawniejszej organizacji:

sztuczki organizatora

 • chcesz, żeby Twoje życie było radośniejsze?
  Wykorzystaj te sposoby:
  .

lemoniadowe życie

 • potrzebujesz konkretnych informacji o organizacji urodzin dla dzieci?
  Znajdziesz je tu:
  .

praktyczny przewodnik po urodzinach dla dzieci

Poznajmy się bliżej

Asia DZiK

(czyli Dzieci, Zabawa i Kreatywność)

Najstarsze z najmłodszych dzieci w rodzinie, więc to jej przypadało w udziale odpowiedzialne zadanie zapewnienia najlepszej zabawy rodzeństwu i kuzynostwu. W dorosłym życiu pozostała jej ta pasja i dziś zajmuje się nią w ulepszonej, profesjonalnej wersji. Z najważniejszego zawodowego doświadczenia można wymienić pracę przy projektach realizowanych w ramach Programu Młodzież w Działaniu m.in. Zdrowie weź to poczuj, projektach rekonstrukcji historycznych Homoioi i w Centrum Dziecięcej Aktywności Skakanka.

Iza Misiak

W organizacji pierwszej imprezy pomagała jeszcze w podstawówce, a na poważnie zajęła się tym na studiach, kiedy to m.in. koordynowała wrocławską odnogę akcji UNICEF Dzień Dziecka w Afryce. Podczas imprez ma oczy dookoła głowy i wyłapuje kłopoty, zanim się wydarzą – nauczył ją tego czynny i bierny udział w rozmaitych konferencjach i wydarzeniach międzykulturowych, które współorganizowała. Swoją wiedzę – teoretycznie i praktycznie – uzupełniła podczas studiów podyplomowych „Logistyka eventów”.

Pierwsza rzecz, którą wspólnie zorganizowałyśmy to ogólnopolska konferencja – TU możesz przeczytać tę historię.

*

Nasza firma to nie tylko my – na organizowanych przez nas imprezach spotkasz też naszych animatorów, czyli niezawodną Drużynę Marzeń, która razem z nami dba o szczęście maluchów.

Drużyna Marzeń

Mówią o nas:

 

10 MFO
Dobromiła Jankowska
koordynator / Międzynarodowy Festiwal Opowiadania

Wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi

Akademia Dobrej Zabawy jako jedyna z wrocławskich firm organizujących warsztaty i zabawy dla dzieci przedstawiła nam profesjonalną, merytoryczną, a przede wszystkim interesująca dla dzieci ofertę. W trakcie 10. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania samodzielnie zorganizowała warsztaty „Literacki Kalejdoskop”, dostosowując się zarówno do wymagań naszych (wysokich), jak i dziecięcych (jeszcze wyższych!). Doskonale przygotowane animatorki sprawnie przeprowadziły m.in. zabawy „Literacki kufer”, „Baśniopisarze”, „Pływający teatr” i w „Pogoni za białym królikiem”, wcześniej przygotowując wszelkie potrzebne materiały, a także dyplomy na wszystkich uczestniczących dzieci. Konkurencyjne ceny, niesamowita cierpliwość, ale przede wszystkim – wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi (i to tematycznych, ściśle związanych z charakterem festiwalu) sprawiły, że planujemy dalszą współpracę z Akademią.

Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO
Gordana Đurđev-Małkiewicz
prezes Stowarzyszenia / Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO

Dziękujemy

Dziękujemy Akademii Dobrej Zabawy za profesjonalne zorganizowanie zabaw i atrakcji dla dzieci w czasie imprezy "Dwie ojczyzny w jednym sercu" 24 maja 2014 r. To rzetelna, godna polecenia i zaufania firma, która zajmuje się dziećmi z pełnym oddaniem.

Dream Team
Ewa Czuszkiewicz
nauczycielka

Dzieciaki wróciły do domów zachwycone

Bardzo udana impreza, bardzo dziękujemy. Dzieciaki wróciły do domów zachwycone. No i te otrzymane gadżety... Wszystkie dzieci przyniosły je dziś do szkoły. Rozmawialismy także o tych zajęciach na języku polskim. Jeszcze raz dziękuję.

Dream Team
Ewa
mama 6-letniej Lenki

Urodziny zaliczone do udanych!

Zamówiłam do domu animatorki z Akademii Dobrej Zabawy i wbrew obawom dzieci się nie nudziły :D moja córka szaleje na punkcie Krainy Lodu, więc taki był temat urodzin i faktycznie nie było tylko zwykłych zabaw z chustą, które są zawsze, tylko były takie specjalne wybrane pod temat, np. lepienie bałwana z pianki, zabawy z papierowymi śnieżkami, panie prowadzące miłe, dzieci zadowolone, no więc urodziny zaliczone do udanych :)