Strona główna » Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię jakaś usługa, a może po prostu chcesz nam powiedzieć „cześć”? Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje:

KIEDY?

od wtorku do niedzieli godz. 10:00-20:00

JAK?

Telefon: Asia 511-456-790 E-mail: kontakt@strefysowki.pl

 
kontakt

Możesz też zostawić nam wiadomość tutaj:

Chcesz być z nami w kontakcie? Możesz zapisać się na Sowią Pocztę i odebrać nasz prezent dla subskrybentów:

jak zorganizowac impreze dla dzieci

10 MFO
Dobromiła Jankowska
koordynator / Międzynarodowy Festiwal Opowiadania

Wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi

Akademia Dobrej Zabawy jako jedyna z wrocławskich firm organizujących warsztaty i zabawy dla dzieci przedstawiła nam profesjonalną, merytoryczną, a przede wszystkim interesująca dla dzieci ofertę. W trakcie 10. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania samodzielnie zorganizowała warsztaty „Literacki Kalejdoskop”, dostosowując się zarówno do wymagań naszych (wysokich), jak i dziecięcych (jeszcze wyższych!). Doskonale przygotowane animatorki sprawnie przeprowadziły m.in. zabawy „Literacki kufer”, „Baśniopisarze”, „Pływający teatr” i w „Pogoni za białym królikiem”, wcześniej przygotowując wszelkie potrzebne materiały, a także dyplomy na wszystkich uczestniczących dzieci. Konkurencyjne ceny, niesamowita cierpliwość, ale przede wszystkim – wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi (i to tematycznych, ściśle związanych z charakterem festiwalu) sprawiły, że planujemy dalszą współpracę z Akademią.

Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO
Gordana Đurđev-Małkiewicz
prezes Stowarzyszenia / Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO

Dziękujemy

Dziękujemy Akademii Dobrej Zabawy za profesjonalne zorganizowanie zabaw i atrakcji dla dzieci w czasie imprezy "Dwie ojczyzny w jednym sercu" 24 maja 2014 r. To rzetelna, godna polecenia i zaufania firma, która zajmuje się dziećmi z pełnym oddaniem.

Dream Team
Ewa Czuszkiewicz
nauczycielka

Dzieciaki wróciły do domów zachwycone

Bardzo udana impreza, bardzo dziękujemy. Dzieciaki wróciły do domów zachwycone. No i te otrzymane gadżety... Wszystkie dzieci przyniosły je dziś do szkoły. Rozmawialismy także o tych zajęciach na języku polskim. Jeszcze raz dziękuję.

Dream Team
Ewa
mama 6-letniej Lenki

Urodziny zaliczone do udanych!

Zamówiłam do domu animatorki z Akademii Dobrej Zabawy i wbrew obawom dzieci się nie nudziły :D moja córka szaleje na punkcie Krainy Lodu, więc taki był temat urodzin i faktycznie nie było tylko zwykłych zabaw z chustą, które są zawsze, tylko były takie specjalne wybrane pod temat, np. lepienie bałwana z pianki, zabawy z papierowymi śnieżkami, panie prowadzące miłe, dzieci zadowolone, no więc urodziny zaliczone do udanych :)