Strona główna » Imprezy dla dzieci we Wrocławiu!

Jakie imprezy organizujemy?

W tej chwili działamy głównie we Wrocławiu i Opolu, ale jeśli impreza ma być w innym mieście albo po prostu potrzebujesz rady, zadzwoń albo napisz do nas, pewnie coś da się z tym zrobić :)

Wciąż pracujemy nad rozwijaniem tego, co znajdziesz na tej stronie. Zaglądaj tu od czasu do czasu w poszukiwaniu nowości.

`

Urodziny dla dzieci

Co zrobić, żeby dzieci bawiły się na urodzinach jeszcze lepiej? W tej propozycji znajdziesz 2 godziny różnorodnej zabawy prowadzonej przez animatorów. Każde przyjęcie jest oparte na autorskim scenariuszu, a jego nieodłączną częścią jest skręcanie balonów i malowanie buziek.

Urodziny księżniczki i rycerzeurodziny pirackieurodziny Kraina Loduurodziny superbohaterowieurodziny Dzwoneczekzobacz wiecej

Miejsce dzieci na weselu

Czy jest sens zapraszać na wesele najmłodszych gości? Oczywiście, że tak! Dzieci dodadzą do imprezy swoją niepohamowaną radość i kreatywność, a jeśli zadbasz o atrakcje dostosowane do ich wieku, możesz być pewna, że szczęśliwe będą i maluchy, i ich rodzice. Tu nie ma gotowych rozwiązań – wiemy, że to ma być najpiękniejszy dzień w Twoim życiu, dlatego wszystko dostosowujemy do Twoich potrzeb i konkretnej weselnej wizji.

Kraina lodu

W Arendelle wciąż pada śnieg. Czy uda się zdjąć klątwę i przywrócić wiosnę? O tym zadecyduje wytrwałość solenizanta i jego malych gości. Podczas zabawy wypróbujemy magiczną moc malowania lodem i pomożemy Olafowi odzyskać zgubiony nos. I na pewno ulepimy dziś bałwana!

 

Jak się z nami pracuje?

10 MFO
Dobromiła Jankowska
koordynator / Międzynarodowy Festiwal Opowiadania

Wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi

Akademia Dobrej Zabawy jako jedyna z wrocławskich firm organizujących warsztaty i zabawy dla dzieci przedstawiła nam profesjonalną, merytoryczną, a przede wszystkim interesująca dla dzieci ofertę. W trakcie 10. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania samodzielnie zorganizowała warsztaty „Literacki Kalejdoskop”, dostosowując się zarówno do wymagań naszych (wysokich), jak i dziecięcych (jeszcze wyższych!). Doskonale przygotowane animatorki sprawnie przeprowadziły m.in. zabawy „Literacki kufer”, „Baśniopisarze”, „Pływający teatr” i w „Pogoni za białym królikiem”, wcześniej przygotowując wszelkie potrzebne materiały, a także dyplomy na wszystkich uczestniczących dzieci. Konkurencyjne ceny, niesamowita cierpliwość, ale przede wszystkim – wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi (i to tematycznych, ściśle związanych z charakterem festiwalu) sprawiły, że planujemy dalszą współpracę z Akademią.

Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO
Gordana Đurđev-Małkiewicz
prezes Stowarzyszenia / Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO

Dziękujemy

Dziękujemy Akademii Dobrej Zabawy za profesjonalne zorganizowanie zabaw i atrakcji dla dzieci w czasie imprezy "Dwie ojczyzny w jednym sercu" 24 maja 2014 r. To rzetelna, godna polecenia i zaufania firma, która zajmuje się dziećmi z pełnym oddaniem.

Dream Team
Ewa Czuszkiewicz
nauczycielka

Dzieciaki wróciły do domów zachwycone

Bardzo udana impreza, bardzo dziękujemy. Dzieciaki wróciły do domów zachwycone. No i te otrzymane gadżety... Wszystkie dzieci przyniosły je dziś do szkoły. Rozmawialismy także o tych zajęciach na języku polskim. Jeszcze raz dziękuję.

Dream Team
Ewa
mama 6-letniej Lenki

Urodziny zaliczone do udanych!

Zamówiłam do domu animatorki z Akademii Dobrej Zabawy i wbrew obawom dzieci się nie nudziły :D moja córka szaleje na punkcie Krainy Lodu, więc taki był temat urodzin i faktycznie nie było tylko zwykłych zabaw z chustą, które są zawsze, tylko były takie specjalne wybrane pod temat, np. lepienie bałwana z pianki, zabawy z papierowymi śnieżkami, panie prowadzące miłe, dzieci zadowolone, no więc urodziny zaliczone do udanych :)