Strona główna » Karma

Wspieramy, Pomagamy, Zmieniamy

Świat jest wspaniałym miejscem – każdego dnia staramy się trochę mu w tym pomóc:

Prezenty bez Pudła

część dochodu z każdej zorganizowanej przez nas imprezy dzięki UNICEF-owi trafia do potrzebujących dzieci na całym świecie. Bez pudła.

Wrocław dzieciom

to nasze miejsce w sieci, gdzie wrocławscy rodzice znajdą ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu. Masz pomysł, jak ulepszyć ten projekt? Koniecznie daj nam znać!

Darmowe materiały

wierzymy, że każde dziecko zasługuje na rozwijającą rozrywkę, chcemy też, żeby jakość organizacji urodzin i eventów stale rosła, dlatego dzielimy się naszą wiedzą i dobrymi praktykami, które udało nam się wypracować. Nie, nie boimy się konkurencji – lubimy inspirować do zmian, lubimy też, kiedy ktoś motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnego ulepszania tego, co oferujemy.

Społeczność

nie chcemy używać Facebooka jako firmowej tuby, wolimy inspirować i dzielić się z przyjaciółmi pozytywnymi informacjami – zajrzyj do nas, posiedź przy kawie albo herbacie, opowiedz nam o sobie!

Wynagrodzenia pracowników

nasi animatorzy to Drużyna Marzeń. Muszą być najlepsi, żeby zająć się Twoim dzieckiem, doceniamy więc ich doświadczenie i zaangażowanie.

Ekologia

to bliski nam temat, dlatego jedną z naszych stałych propozycji są warsztaty ekologiczne dla maluchów. Jeśli masz ochotę na ekoprzyjęcie, daj nam znać – ten pomysł też chodzi nam po firmowej głowie!

Mówią o nas:

10 MFO
Dobromiła Jankowska
koordynator / Międzynarodowy Festiwal Opowiadania

Wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi

Akademia Dobrej Zabawy jako jedyna z wrocławskich firm organizujących warsztaty i zabawy dla dzieci przedstawiła nam profesjonalną, merytoryczną, a przede wszystkim interesująca dla dzieci ofertę. W trakcie 10. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania samodzielnie zorganizowała warsztaty „Literacki Kalejdoskop”, dostosowując się zarówno do wymagań naszych (wysokich), jak i dziecięcych (jeszcze wyższych!). Doskonale przygotowane animatorki sprawnie przeprowadziły m.in. zabawy „Literacki kufer”, „Baśniopisarze”, „Pływający teatr” i w „Pogoni za białym królikiem”, wcześniej przygotowując wszelkie potrzebne materiały, a także dyplomy na wszystkich uczestniczących dzieci. Konkurencyjne ceny, niesamowita cierpliwość, ale przede wszystkim – wspaniałe pomysły na realizację zabaw z dziećmi (i to tematycznych, ściśle związanych z charakterem festiwalu) sprawiły, że planujemy dalszą współpracę z Akademią.

Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO
Gordana Đurđev-Małkiewicz
prezes Stowarzyszenia / Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO

Dziękujemy

Dziękujemy Akademii Dobrej Zabawy za profesjonalne zorganizowanie zabaw i atrakcji dla dzieci w czasie imprezy "Dwie ojczyzny w jednym sercu" 24 maja 2014 r. To rzetelna, godna polecenia i zaufania firma, która zajmuje się dziećmi z pełnym oddaniem.

Dream Team
Ewa Czuszkiewicz
nauczycielka

Dzieciaki wróciły do domów zachwycone

Bardzo udana impreza, bardzo dziękujemy. Dzieciaki wróciły do domów zachwycone. No i te otrzymane gadżety... Wszystkie dzieci przyniosły je dziś do szkoły. Rozmawialismy także o tych zajęciach na języku polskim. Jeszcze raz dziękuję.

Dream Team
Ewa
mama 6-letniej Lenki

Urodziny zaliczone do udanych!

Zamówiłam do domu animatorki z Akademii Dobrej Zabawy i wbrew obawom dzieci się nie nudziły :D moja córka szaleje na punkcie Krainy Lodu, więc taki był temat urodzin i faktycznie nie było tylko zwykłych zabaw z chustą, które są zawsze, tylko były takie specjalne wybrane pod temat, np. lepienie bałwana z pianki, zabawy z papierowymi śnieżkami, panie prowadzące miłe, dzieci zadowolone, no więc urodziny zaliczone do udanych :)