Strona główna » Szkolenie na animatora w Radomiu

kurs na animatora warszawa
szkolenie na aniamtora

Szkolenie na animatora w Radomiu

Lubisz pracę z dziećmi? Sama organizujesz urodziny dla swoich dzieci, lub dzieci w rodzinie? Kusi Cię, żeby zająć się tym na poważnie? Teraz masz szansę na zostanie animatorem! Zapraszamy na szkolenie na animatora!

Szkolenie na animatora

Od ponad 3 lat prowadzę Akademię Dobrej Zabawy Sówka. W tym czasie przeprowadziłam mnóstwo urodzin, eventów firmowych i rodzinnych. Nadzorowałam też pracę animatorów, którzy razem ze mną współtworzyli te wydarzenia. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą, dlatego też postanowiłam wreszcie poprowadzić otwarte szkolenie na animatora, czasie którego będę dzielić się moim sekretami i wiedzą o eventach dla dzieci!

Poniżej przeczytacie więcej o tym co na Was tam czeka!

Dlaczego warto zostać animatorem?

Praca animatora to najczęściej praca w weekendy i dni wolne. Dzięki temu nie musisz rezygnować z wymarzonych studiów dziennych, żeby zarobić dodatkowe pieniądze.

Możesz też łączyć tę pracę z inną. Dodatkowy plus: to Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować.

Czym jest szkolenie na animatora urodzinowego?

Szkolenie na animatora urodzinowego powstało jako podsumowanie kilku lat mojej pracy animatora i event managera. Pracując jako animator i zatrudniając animatorów zauważyłam, że największym wyzwaniem jest prowadzenie właśnie urodzin dla dzieci. Często nawet duże doświadczenie w pracy z dziećmi nie było wystarczające do prowadzenie udanych animacji na urodzinach.

Tak powstał pomysł na to szkolenie. Na podstawie własnych doświadczeń, wielu rozmów z innymi animatorami, klientami i co najważniejsze dziećmi stworzyłam program szkoleniowy, który pomoże Ci wejść w świat animacji i rozprawi się z największymi obawami i problemami, jakie czekają na początku tej pracy. Chcę podzielić się z Tobą tym, co dla mnie jako animatora, ale i osoby zatrudniającej animatorów, jest najważniejszej w tej pracy.

Dla kogo jest praca animatora?

Praca w animacji to idealny rodzaj pracy dla młodych, aktywnych osób, które chcą łączyć wiele różnych pasji. Nieważne, gdzie chcesz studiować czy pracować, w Polsce czy zagranicą. Jeśli:

  • lubisz dzieci
  • jesteś kreatywna
  • lubisz wyzwania
  • chciałabyś nauczyć się przydatnych umiejętności, na których będziesz zarabiać

to szkolenie jest dla Ciebie!

Nie jest też ważne, co robisz na co dzień: czy jesteś uczniem, studentem, nauczycielem czy księgową. Liczy się to, czy chcesz podjąć to wyzwanie i nauczyć się czegoś nowego.

Dla kogo nie jest to szkolenie?

Jeśli nie lubisz dzieci i na ich widok masz ochotę uciekać, to szkolenie nie jest dla Ciebie.

Praca w animacji to ciągły kontakt z dziećmi i jeśli ich nie lubisz, szybko będziesz się frustrowała i prowadziła nieudane i męczące dla wszystkich przyjęcia. Jeśli nie lubisz dzieci, to szkolenie to dla Ciebie strata pieniędzy.

Jeśli jesteś karana

Czy zajmuje się animator urodzinowy?

Praca animatora urodzinowego polega na prowadzeniu krótkich, dwu- i trzygodzinnych przyjęć i zabawianiu ok. 10 dzieci.

W tym czasie trzeba wykazać się szerokim wachlarzem umiejętności animacyjnych: od znajomości zabaw ruchowych, tanecznych, plastycznych, po modelowanie balonów i malowanie twarzy, a nawet krojenie tortu.

Dzięki opanowaniu prowadzenia urodzin, zyskasz wiele umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać w innych rodzajach animacji.

Co daje takie szkolenie?

Szkolenie na animatora zabaw urodzinowych pomoże Ci nabyć umiejętności, które pozwolą Ci prowadzić samodzielnie takie przyjęcia.

Dowiesz się, jak pisać scenariusze, jak radzić sobie z dziećmi, jak tworzyć tematyczne zabawy ruchowe i plastyczne oraz poznasz podstawy dwóch najpopularniejszych umiejętności animacyjnych, czyli malowania buziek i modelowania balonów.

Dlaczego Radom?

Nie co ukrywać! Z powodów osobistych :) Joanna Dzik, czyli ja prowadząca szkolenie i event manager w Akademii Dobrej Zabawy Sówka pochodzę z tych okolic. Na prośby znajomych postanowiłam zrobić szkolenie właśnie tu. Radom nie jest taki straszny i nie jest wcale tak daleko! Do Warszawy jest ok. 100 km, więc śmiało można przyjechać!

 

Co? Gdzie? Kiedy? 

Szkolenie na animatora odbędzie się

22 lipca 2017 

Radom, ul. Biznesowa 5 

Bilety można kupić tu. BILETY 

Zajrzyj też tu i przeczytaj najczęściej zadawane pytania o to szkolenie!

Daj znać co myślisz o tym szkoleniu! Może chciałabyś takie u siebie w mieście? Napisz proszę w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *