Strona główna » Kurs na animatora – FAQ

szkolenie na animatora

Kurs na animatora – FAQ

Już 22 lipca odbędzie się nasze się nasz kurs na animatora w Radomiu! Przeczytaj jakie są najczęstsze pytania jakie do nas trafiają! Może znajdziesz tam odpowiedź na nurtujące Ciebie wątpliwości!

Kurs na animatora 

Już 22 lipca w Radomiu odbędzie się nasz kurs na animatora! Zapraszam Cię serdecznie na niego! Więcej o nim przeczytasz tu i tu. Pewnie masz kilka pytań o to co to za szkolenie, czym jest praca animatora i czy na pewno jest dla Ciebie? Może pomoce będą dla Ciebie odpowiedzi na pytania, które najczęściej do nas trafiają!

Oto one!

Jak znaleźć pracę w animacji?

Masz tu bardzo dużo opcji. Możesz robić coś na własną rękę albo pracować dla agencji eventowych, sal zabaw, hoteli czy restauracji.

Ile zarabia animator?

To, ile zarobisz, zależy od Twojego doświadczenia, umiejętności i rodzaju zlecania. Najczęściej stawka zaczyna się od kilkudziesięciu złotych, a przy najlepszych zleceniach to nawet kilkaset złotych za kilka godzin pracy w ciągu dnia.

Dlaczego właśnie animator urodzinowy?

Urodziny dzieci to bardzo specyficzny rodzaj przyjęcia i animacji. Wymaga to od animatora połączenia w całość różnych umiejętności. Jeśli nauczysz się prowadzić urodziny, poradzisz sobie ze wszystkimi innymi rodzajami pracy animatora dla dzieci.

Czy mogę wziąć udział w szkoleniu, jeśli jestem niepełnoletnia?

Tak, jak najbardziej możesz wziąć udział w szkoleniu.

Czy muszę mieć jakieś specjalne uprawnienia jak kursy wychowawcy lub studia pedagogiczne?

Nie, żeby być animatorem, nie musisz mieć żadnych dodatkowych uprawnień. W niektórych rodzajach animacji mogą być one potrzebne, ale to szczególne wypadki.

Czy kurs na animatora jest tylko dla dziewczyn?

Nie, kurs jest też dla chłopaków. W animacji jest wielu mężczyzn, którzy są bardzo dobrymi animatorami, więc jak najbardziej to szkolenie też jest też dla nich!

Czy dostanę certyfikat?

Tak, szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu.

Czy po tym szkoleniu mogę prowadzić tylko urodziny?

Nie, możesz zajmować się każdym rodzajem animacji. Nauczenie się prowadzenia urodzin daje najwięcej umiejętności, które później można wykorzystać przy innych zleceniach.

Nie mam umiejętności plastycznych/ tanecznych, czy to problem?

Nie, nie musisz mieć tych umiejętności, żeby zacząć pracę w animacji. Wyrobisz je z czasem, regularnie pracując jako animator. W czasie szkolenia omówimy, jak radzić sobie z brakiem umiejętności w danej dziedzinie.

Czy jeśli nie jestem już uczniem lub studentem, to szkolenie jest dla mnie?

Tak! Nie ma znaczenia, ile masz lat, liczy się to, czy chcesz się uczyć.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Szkolenie na animatora odbędzie się

22 lipca 2017 

Radom, ul. Biznesowa 5 

Bilety można kupić tu. BILETY 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące kursu śmiało pisz w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *